Zelda: Tears Of The Kingdom – How To Get The Ancient Hero’s Aspect Armor

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Ancient Hero’s Aspect یک آیتم بسیار منحصر به فرد است. این نه تنها پاداش یکی از طاقت فرساترین کارهای بازی است، بلکه یک لباس کامل است که ظاهر شما را به شدت تغییر می دهد. در اینجا راهنمای ما برای کمک به شما برای دریافت جنبه قهرمان باستانی در Zelda: Tears of the Kingdom است. به همین ترتیب، با توجه به ماهیت پاداش آیتم، این مقاله شامل اسپویل های جزئی.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom – پاداش جنبه قهرمان باستانی برای تمام 152 عبادتگاه تکمیل شد

بله درست متوجه شدید The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Ancient Hero’s Aspect آخرین جایزه پس از آن است. تکمیل تمام 152 Shrine در بازی. به طور معمول، پایان دادن به چالش حرم، شما را به نور برکت تبدیل می کند، در نتیجه روح رائورو به شما می گوید که راه شاد خود را ادامه دهید. شما حتی می توانید از این نوع کات سین صرف نظر کنید زیرا هر بار اتفاق می افتد.

با این حال، هنگامی که آخرین 152 عبادتگاه را در بازی خود کامل کردید، صرف نظر از هر چیزی که ممکن است باشد، اظهارات رائورو متفاوت خواهد بود:

این نور نهایی برکت است. راه خود را به معبد زمان برسانید. در آنجا پاداش مناسبی برای تلاش خود خواهید یافت.

پیام رائورو
پیام رائورو

بیا بریم به حرفش گوش کنیم، نه؟ بازگشت به معبد زمان در جزیره بزرگ آسمان. آن منطقه شروع را از صدها ساعت قبل به خاطر دارید؟ خوب، ادامه دهید و از زیارتگاه Ukouh استفاده کنید تا کارها را سریعتر کنید.

بخوانید:   GFN پنجشنبه: 7 بازی جدید در GeForce NOW

در داخل ساختمان، فراموش نکنید که از قابلیت Recall خود در چرخ آب برای رسیدن به بالا استفاده کنید. پس از رسیدن به آنجا، متوجه یک سینه در پشت مجسمه الهه خواهید شد. برای دریافت این پاداش جالب، آن را باز کنید.

معبد زمان
معبد زمان

The Zelda: Tears of the Kingdom Ancient Hero’s Aspect یک لباس کامل است. این بدان معناست که به عنوان کلاه ایمنی، سینه و لباس پا عمل می کند. دارای امتیاز زره +12 است، اما می توان آن را نیز ارتقا داد.

چیزی که آن را شگفت انگیز می کند این است که ظاهر لینک را نیز تغییر می دهد. به جای جنگجوی هیلیانی معمولی که با آن آشنا شده اید، او شبیه یک زونای سر قرمز است، که اساساً یک هیبرید اژدها-مارمولک انسان نما، کامل با دم است.

جنبه قهرمان باستانی
جنبه قهرمان باستانی

در هر صورت، این قطعاً پاداشی است که می خواهید در نهایت در کمپین خود به دست آورید. به این ترتیب، شما باید به شکار حرم و حل معما بروید. فراموش نکنید که به ما نگاهی بیندازید راهنمای مکان های حرم و راه حل ها در حالی که شما در آن هستید

در The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom، مکانیک ها و جنبه های زیادی برای یادگیری وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر، می توانید به ما مراجعه کنید هاب راهنما.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/zelda-tears-of-the-kingdom-ancient-heros-aspect-armor-guide/1100-6514213/?ftag=CAD-01-10abi2f