Zelda: Tears of the Kingdom’s geography اسرار بیشتری از آنچه فکر می کردید پنهان کرده است

نقشه بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom بسیار بزرگتر از آن چیزی است که انتظار دارید و بازیکنان متوجه چیز جالبی در مورد جغرافیای آن شده اند.

اسپویلرهای پیش رو برای Tears of the Kingdom!

بدیهی است که نقطه فروش بزرگ Tears of the Kingdom تمام آن جزایر شناور آسمان بالاتر از Hyrule بوده است. چرا اینطور نباشند، خیلی جادویی هستند درست است؟ اما به نظر می رسد که بازی حاوی یک راز بزرگ بود – یک منطقه زیرزمینی کامل وجود دارد که تقریباً به اندازه خود Hyrule است. این یک راز بسیار مضحک است که نینتندو به نوعی توانسته آن را حفظ کند و واقعاً نشان می دهد که چرا بازی به همان اندازه طول کشیده است (و آن را حتی بیشتر از یک شگفتی تکنولوژیک می سازد). با این حال، جالب است که به نظر می رسد که اعماق Hyrule منعکس کننده همتایان بالای زمین آنها است.

همانطور که توسط رادار گیمز، پیتر فیلد، طراح اصلی Media Molecule نقاشی خوبی را به اشتراک گذاشت این که چگونه دقیقاً سطح بالای زمین که همه ما در Hyrule با آن آشنا هستیم، اساساً در اعماق چرخانده شده است. او این را با نشان دادن این موضوع نشان می دهد که اگر کوهی در بالای زمین وجود دارد، معمولاً یک گودال عمیق در زیر زمین وجود دارد. این یک جزئیات جالب اما ظریف است، که با نگاه کردن به نقشه راحت‌تر متوجه آن می‌شوید.

این تنها چیزی نیست که بالا و زیر زمین با یکدیگر به اشتراک می گذارند. در بخش فرعی Tears of the Kingdom، یک بازیکن نکاتی را به اشتراک گذاشت، با اشاره به اینکه “زیارتگاه ها و ریشه های نور در یک مکان قرار دارند. نام ها قیاس معکوس یکدیگر هستند.” فکر کردن به این موضوع بسیار مفید است که آیا توانسته اید همه زیارتگاه ها را در بالای زمین قرار دهید، اما نه همه ریشه های نور را در اعماق!

بخوانید:   برگزاری مانور نظامی سه روزه چین در اطراف جزیره تایوان

این یکی از آن جزئیاتی است که واقعاً باعث می‌شود متوجه شوید که چقدر فکر و جزئیات در این دنباله گذاشته شده است – مانند روش ساده‌ای که می‌توانید اسرار جالبی را با دوستان به اشتراک بگذارید، یا حتی ادای احترام دوست‌داشتنی‌تر به مرحوم Satoru Iwata.

منبع: https://www.vg247.com/zelda-tears-of-the-kingdoms-geography-secrets